Yazılım

Web tabanlı yazılım geliştirme konusunda kaliteyi ön planda tutarak, gereksinimlerinize uygun olarak oluşturduğumuz kurumsal uygulamalar ile bilişim hizmetlerinize destek oluyoruz. Analiz aşamasından itibaren ihtiyaçlarınıza yönelik bütünleşik bir çözümün geliştirilmesi için sizinle birlikte çalışıyoruz. Süreç boyunca en iyi ve en yeni teknolojileri kullanarak projelerimizin zamanında ve olması gerektiği gibi tamamlanmasına önem veriyoruz. Java ve .NET platformlarında servis odaklı mimariye uygun olarak geliştirdiğimiz web standartlarına uygun hızlı, esnek ve sağlam uygulamalar ile kurumlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Hızla büyüyen mobil cihazlar pazarında ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara karşılık verebilmek amacıyla geliştirdiğimiz altyapı üzerine inşa ettiğimiz benzersiz mobil uygulamalar ile mevcut yaygın platformların tamamına destek veriyoruz. Windows Phone, Android, iOS, BlackBerry, MeeGo ve WebOS işletim sistemleri üzerinde çalışan özel uygulamaların yanında, mobil tarayıcılara uyumlu, kullanıcı dostu yazılımlar ile bilgiye dünyanın her yerinden erişimi kolaylaştırıyoruz.

Daha fazla bilgi

Danışmanlık

ISO 27001, ITIL ve COBIT başta olmak üzere, bilişim hizmetleri sağlayan tüm kurumların hizmet devamlılığını, kalitesini ve güvenliğini arttırmak için sağladığımız danışmanlık hizmetleri ile uzmanlık ve bilgi birikimimizi sizinle paylaşıyoruz. Bilginin ve hizmetlerin elektronik ortama taşınmasıyla ortaya çıkan yeni sorunların çözümü için, dünyaca kabul edilen standart ve metodolojilerin uygulanması ve elde edilen sonucun değerlendirilmesi ile bilgi işlem yapısının sürekli gelişen bir modele dönüştürülmesi için gereken çalışmayı birlikte gerçekleştiriyoruz.

Danışmanlık öncesi veya sonrasında edinilen bilgi ve alışkanlıkların devamlılığını sağlamak amacıyla, ilgili konularda verilen eğitimler ile müşterinin kişi ya da firmalara bağlı kalmamasını ve bütün süreci aktif olarak uygulayabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Ayrıca yazılım alanında verdiğimiz eğitimler ve kod değerlendirme hizmetleri ile de yalnızca sistemlerinizin değil, uygulamalarınızın da standartlara uygun olarak büyümesi konusunda sizi destekliyoruz.

Daha fazla bilgi

Sistem Entegrasyonu

Uygulama performans yönetimi ve güvenlik yazılımları başta olmak üzere, lider çözüm ortaklarımızın kurumsal ürünleri yardımıyla aşağıdaki konularda size hizmet veriyoruz:

Daha fazla bilgi

Güvenlik

Danışmanlık olarak bilgi güvenliği konusunda verdiğimiz hizmete ek olarak, uygulama aşamasında da birlikte çalışmayı sürecin önemli bir parçası olarak görüyoruz. Bu nedenle konuyla ilgili uzmanlığa sahip takım arkadaşlarımız ile size güvenlik tarama testleri, erişim kontrolü, kimlik yönetimi ve log yönetimi gibi konularda her zaman yardımcı olabilecek yeteneğe sahibiz. Sistemlerinizin saldırılardan korunması ve sağlıklı bir şekilde işleyişini sürdürebilmesi için sizinle beraber çalışmaya hazırız.

Daha fazla bilgi

Alangoya Bilgi Teknolojileri

bahçelievler mh. 323/1 cd.
gazi üniversitesi teknokent binası
no: 10/50C/135 gölbaşı/ankara